Cześć, mam na imię Ola.

Skąd wziął się pomysł na pysznizm.pl? Nic nie denerwuje mnie bardziej, niż wielogodzinne przygotowywanie potraw. A zapłacenie wysokiego rachunku za produkty, z których coś wyjdzie, albo nie wyjdzie również nie należy do moich ulubionych rozrywek.

Uwielbiam za to pyszne jedzenie! A mogę powiedzieć, że wręcz kocham potrawy, które są smaczne i zdrowe oraz szybkie w przygotowaniu.

Moje gotowanie nie jest perfekcyjne, nierzadko znajdą się tu potrawy z ilością składników „na oko”, będą również potrawy, w których będę doradzała przyprawienie według własnych gustów, bo przecież każdy z nas ma inny 🙂

blog pysznizmOd niedawna mam ogródek ziołowy a przecież zioła mają moc i staram się często dodawać je do moich dań, nieustannie także odkrywam ich prozdrowotne właściwości i o tym też będziecie mogli tutaj poczytać.

Niezbyt często korzystam z mięsa, staram się używać mąki innej niż pszenna oraz szukać zdrowszych zamienników dla wielu produktów. Człowiek od razu lepiej się czuje, gdy ma poczucie, że je coś lepszego/mniej kalorycznego/bardziej fit. Oczywiście nie będzie w tej materii przesadyzmu 🙂 Nierzadko modyfikuję swoje przepisy, żeby było ciekawiej – będę się tym z Wami dzieliła na bieżąco.

Na pewno jednak będą to potrawy łatwe, zdrowe i smaczne.
Po prostu pysznizm.pl!